Skip links

Zyskaj większą kontrolę
nad marketingiem na TikToku

ViralTalk App to narzędzie analityczne, które pomoże Ci zoptymalizować kampanie reklamowe na TikToku. Podejmuj decyzje oparte na danych w czasie rzeczywistym, monitoruj i zarządzaj budżetem swoich kampanii, generuj okresowe raporty dla klientów, a także korzystaj z automatycznych rekomendacji.

Wypróbuj Umów spotkanie

VIRALTALK APP

Zwiększ skuteczność
kampanii reklamowych na TikToku

ViralTalk App to rewolucyjne rozwiązanie, umożliwiające optymalizację oraz zarządzanie kampaniami reklamowymi na TikToku. Dzięki połączeniu wyjątkowej wiedzy ekspertów z dziedziny performance marketingu oraz najnowocześniejszych technologii, takich jak uczenie maszynowe oraz sztuczna inteligencja, nasze narzędzie zapewni wysoką efektywność Twoich działań reklamowych.

 

Nasi eksperci opracowali specjalne wskaźniki efektywności kampanii, które umożliwiają dokładną analizę wyników, dzięki którym uzyskasz trafniejsze insighty pozwalające na podejmowanie szybszych i bardziej trafnych decyzji, aby być o krok przed konkurencją. ViralTalk App gwarantuje pełną kontrolę nad kampaniami reklamowymi, co przekłada się na jeszcze lepsze wyniki w krótszym czasie.

ŚLEDŹ

OPTYMALIZUJ

KONTROLUJ

Oszczędzaj czas dzięki
automatycznym raportom

ViralTalkApp to narzędzie, które oferuje gotowe raporty wyników kampanii reklamowych na TikToku, zawierające autorskie metryki niedostępne w panelu TikToka. Nasze narzędzie umożliwia pobranie przygotowanego raportu w szybki i prosty sposób, dzięki czemu oszczędzasz czas na konstruowaniu go samodzielnie.

Gotowy raport zawiera edytowalny opis wyników, a dzięki autorskim metrykom otrzymasz jeszcze bardziej szczegółowe informacje na temat skuteczności swoich kampanii.

Wskazówki optymalizacyjne

Nasza technologia optymalizacji kampanii reklamowych wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, dzięki czemu jest w stanie wskazać indywidualne rekomendacje dla każdej kampanii.

Wskazówki optymalizacyjne oparte o najlepsze praktyki TikToka pozwolą Ci na szybkie wdrożenie zmian w kampaniach, co oszczędzi Twój czas i pomoże w osiągnięciu lepszych wyników kampanii.

Między innymi dostaniesz podpowiedzi, które wideo wstrzymać z emisji, aby inwestować w najskuteczniejsze reklamy lub otrzymasz powiadomienia o nowych komentarzach pod Twoimi reklamami, tak aby szybko zareagować i na nie odpowiedzieć z poziomu ViralTalk App.

Monitorowanie budżetu

W sekcji monitorowania budżetu zobaczysz obliczenia związane z wydatkami kampanii, takimi jak pozostały budżet, czy tempo jego realizacji. Ta funkcja jest niezwykle przydatna dla marketerów, którzy chcą kontrolować swoje budżety i alokować je na bieżąco, aby zapewnić sobie najlepszy zwrot z inwestycji.

Jak działa ViralTalk App

Połącz konto TikTok Ads Manager z ViralTalk App

Monitoruj szczegółowe statystyki

Kontroluj i dostosowywuj budżety

Optymalizuj kampanie stosując celne wskazówki

Generuj gotowe raporty z pełnymi informacjami

Wypróbuj Umów spotkanie