Skip links

Piosenki z TikToka – październik 2022

Piosenki z TikToka – październik 2022

Muzyczne trendy na TikToku stanowią podkładkę do filmików tworzonych przez użytkowników, które w bardzo krótkim czasie mogą stać się viralem. Dlatego aby być na bieżąco z trendami sprawdź naszą playslitę na Spotify piosenki z TikToka – październik 2022.

Aplikacja TikTok tworzy społeczność skupioną wokół aktualnych trendów, w tym m.in. hashtagów, np. #TikTokMadeMeBuyIt (25,4 mld wyświetleń), utworów muzycznych, filtrów lub efektów specjalnych, dźwięków, duetów, czy układów tanecznych. Viralem może stać się wszystko, co spodoba się użytkownikom. Modę kształtują oficjalne wyzwania, tworzone przez marki lub TikToka, jak i te które tworzą się oddolnie. Świetnym przykładem jest dźwięk Beat Automotivo Tan Tan Tan Viral, który wygenerował 5,9 mln opublikowanych filmów, będących kreatywną interpretacją społeczności TikToka – zarówno osób indywidualnych, jak i marek.

@brookemonk_

Guess whos hand?

♬ Beat Automotivo Tan Tan Tan Viral – WZ Beat

Piosenki z TikToka – Playlista na Spotify

Oficjalne trendy możesz znaleźć w zakładce Discovery na TikToku, oddolne tworzone przez użytkowników wychwycisz przeglądając wall. Wystarczy że kilkukrotnie pojawi się ten sam dźwięk. To będzie znak dla Ciebie, że warto pokusić się o własną interpretację.

Gdzie znaleźć trendujące piosenki z TikToka? Możesz zajrzeć w zakładkę Discovery lub… zaobserwować naszą playlistę na Spotify TikTok Trending Hits – October 2022

Lista najpopularniejszych piosenek na TikToku w październiku 2022

Playlista zawiera najpopularniejsze dźwięki w październiku. Tworząc do nich kreatywną interpretację, masz szansę na to, by opublikowane video stało się viralem. Poniżej znajdziesz kilka z nich, a całość w na bieżąco aktualizowanej playliście ViralTalk.

Baby Girl Disco Lines 55k filmów

@laurenwhelxn

How to beat them away in style 🕺🏼#fypシ

♬ Baby Girl – Disco Lines

BIZCOCHITO 1,3 mln filmów

#bizcochitorosalía, #rosaliabizchochito, #bizcochito, #larosaliabiscochito, #biscochitolarosalia, #bizcochitorosalia, #rosaliabiscochito, #rosaliachiquita, #bizcochitorosalia????, #bizcochitorrosalia

@rosalia

♬ BIZCOCHITO – ROSALÍA

Corn Song 2,4 mld wyświetleń

#corntok????, #corntok, #toktok, #tikcornatokvirus, #cornatok, #tokcorn, #tiltokcorn, #tokaboutcorn, #corntok????, #curvytokcornstar

@littlehoneybear_

my corn girl 💛🌽 #itscorn #corn

♬ original sound – Doing Things


Tworzysz markę i chcesz rozpocząć działania płatne na TikToku? Napisz do nas, wpadaj na nasze sociale: LinkedIn, TikTok lub zapisz się do naszego newslettera i pobierz darmowy planner komunikacji marketingowej na TikToku.

Zobacz nasz ostatni wpis „Reklama na TikToku. Wprowadzenie” i poznaj wszystkie dostępne formaty reklamowe.